Kryefjala Logo

Vjen konfirmimi:Ndahet Sara dhe Ledri

5 Nëntor, 2023 | 10:39 am

Muaji që lamë pas dhe nëntori që hyri pati kryefjalë ndarjen e Sarës dhe Ledrit.Janë bashkë?U ndanë?Pse nuk ishte Ledri në premierë?Sara thumbon Ledrin?Publicitet i stisur enkas nga çifti?

Këto e shumë të tjera derisa pak ditë më parë në rrjet qarkulloi një foto e çiftit duke ecur në rrugët e Prishtinës dhe të gjithë menduan se çifti ishte bashkë akoma.

Por “Prive” bën me dije se ajo foto është bërë disa muaj më parë dhe ndarja është konfirmuar eskluzivisht për “Prive” nga menaxheri i njohur,Faton Shoshi.E vetmja gjë që i mban bashkë tashmë është vajza e tyre Poem.

Të ngjashme