Kryefjala Logo

Vizioni Plus i merr Tv Klanit prezantuesen

29 Tetor, 2022 | 12:50 pm

Në emisionin e pasdites në Vizionit Plus do të shohim këtë herë një spikere lajmesh. Kryefjala.com ka mësuar se spikerja e lajmeve të Tv Klan, Brikena Prifti do të braktis televizionin ku kemi vite që e shohim, për programin e pasdites në Vizion Plus. Kryefjala.com ka mësuar gjithashtu se pasditja e vizionit do të jetë këtë herë me tema sociale më të forta se sa pasditet “soft” të televizioneve të tjera.

55A0964E B1D4 4147 B91A E2AEE7C2EA73 0B99CBA9 55DA 4D1D BD4A 3FB5CCCB3E95

Bukuroshja Brikena Prifti do të zëvendësojë kështu Evi Reçin e cila e drejtoi pasditen e Vizionit për tre vite radhazi. Për Brikenën kjo është eksperienca e saj e parë si moderatore e një emisioni,pasi e kemi parë gjithnjë si spikere lajmesh në Fax Tv dhe Tv Klan.

Të ngjashme