Kryefjala Logo

Vivian Thano flet për herë të parë për ndarjen nga Getinjo

3 Maj, 2023 | 9:11 am

Ka patur shumë aludime për ndarjen e Getinjos dhe Vivien. Ndonse ka ardhur momenti që dyshja të flasë vetë.

E ftuar në “Natën me Aulonën”, Vivien ka pohuar për herë të parë ndarjen duke thënë: Ne nuk jemi bashkë, me Getin jemi ndarë.

Më tej ka treguar se ajo ndryshoi dhe shtet pr të, por edhe pse nuk funksionoi, ka kaluar mjaft bukur.

Të ngjashme