Kryefjala Logo

Vivian mes Andit dhe Getinjos, opinionisti Olti Curri; Andi i bën shoqe!

12 Dhjetor, 2022 | 9:45 pm

Prej pak ditësh është vënë re një flirt i Vivian me Getinjon, gjë e cila është parë edhe më parë me Andin. Ndonse Mbrëmjen e sotme në BB VK është bërë ky diskutim.

Pasi Andi është kthyer në shtëpi, opinionisti Olti Curri ka thënë se ai do ketë vështirësi pasi i fut të gjitha në friendzone, ndryshe nga Getinjo që është hedhur në sulm. Ndonse më tej ai është shprehur se Vivian do e përdor Andin kur të dojë të bëjë xheloz Getinion.

Ndonse duket se situata tani më është nxehur.

Të ngjashme