Kryefjala Logo

Vivi i nxorri sekretin, Getinjo “zotohet” se do ndryshojë…

4 muaj më parë

Getinjo duket se nuk i ka pritur fare mirë deklaratat e ish partneres së tij, Vivien Thano. Ajo ka folur dje në media se arsyeja e ndarjes me reperen kanë qenë veset e tij dhe kryesisht bixhozi.

Fillimisht Getinjo ka reaguar duke thënë se këto vese janë probleme që i përkasin vetëm atij dhe familjes së tij dhe i ka kërkuar Vivit (në mënyrë të tërthortë) mos të merret me jetën e tij.

Më pas në Instagramin e reperit kanë vijuar pafund “story” derisa shohim që ka postuar dhe këngën “Changes” të TuPac. Një këngë që flet për ndryshimet dhe mesa duket nëpërmjet saj, Geti është zotuar se dhe ai do të ndryshojë.

Urojmë shumë dhe ne ta bëjë këtë gjë!

IMG 7997

Të ngjashme