Kryefjala Logo

Vivi e ka gati një thumb për Getinjon…

2 Nëntor, 2023 | 7:04 pm

Vivien Thano bëri ‘lëmsh’ rrjetin kur deklaroi se një nga arsyet përse ajo dhe reperi Getinjo i dhanë fund lidhjes, ishte pasi ky i fundit ishte i varur nga kumari dhe bixhozi. Pas përplasjeve të tyre virtuale, Vivien duket se e ka thumbuar sërish ish-partnerin e saj.

Ajo ka postuar në Instagram një post ku shkruan “Zoti më shpëtoi, sërish”. Gjë që ndjekësit e kanë marrë si referencë për ndarjen e saj nga reperi.

Jo më larg se sot reperi bëri me dije se kishte bërë një blerje shumë të shtrenjtë dhe bëhet fjalë për një makinë super luksoze.

1070B2D2 3C60 40AA AF43 C5CFB2DCA67A

Të ngjashme