Kryefjala Logo

Visjan Ukcenaj zbulon arsyen pse do te linte “Klanifornian” per “Portokalline”

3 Qershor, 2021 | 9:55 am

Këtë herë në programin “Pardon my French” me Jonida Aliçkollin dhe Kejvin Kalo, ishte i ftuar aktori i humorit shumë i dashur për publikun, Visjan Ukcenaj. Mes historive të fëmijërisë dhe adoleshencës së tij, Visjani foli me ne dhe për projektet e tij të ardhshme. I pyetur nga dyshja jonë e programit nëse ai do ta linte “Klanifornia”-n për emisionin tjetër të humorit në Top Channel, “Portokalli”-në, Visjani u shpreh:

“Unë dhe Albano Bogdo jemi bërë të famshëm nga jashtë “Portokalli”-së dhe jemi krenarë për këtë gjë. Unë jam shumë i lumtur me kolegët me të cilët punojmë, por rroga është primare, nëse rroga do të më cënohej do të shkoja në “Portokalli”. Aktorët atje i kam shumë miq dhe kam respekt për ata”.

Të ngjashme