Kryefjala Logo

Vip-at shqiptarë që i kaluan pushimet majë jahtit!

11 Gusht, 2022 | 10:32 am

Me evolimin e rrjeteve sociale të gjithë ne kërkojmë të bëjmë një jetë luksoze e jo vetëm. Madje pushimet tona duhet të kushtojnë mijëra euro ose ndryshe nuk quhet. Ndonse shumë prej personazheve shqiptar vizitojnë ishujt më in të momentit, ka e nga ata që bëjnë disa ditë në jaht.

Sigurisht që xhirot me jaht janë të kushtueshme por kjo s’ka aspak rëndësi për njerëzit që duan të kenë pushime private larg zhurmës e njerëzve.

Luana Vjollca ështē ajo që çdo vit zgjedh të shkëputet nga Toka për të pushuar në brigjet e jugut, pas saj sigurisht që janë dhe emra të tjerë si Angela Martini, Alketa Vejsiu, Eraldo Rexho, Ardi Asllani, Megi Pojani.

Deri më tani nuk dimë që ndonjëri prej tyre ta ketë jaht personal, gjithësesi sërish tërhoqën vëmendjen tonë.

79FA98C0 5F7E 4BBC A83D 6A7E99CA4B62

5672590E F285 450A 85C3 177C770287EF

727D7FD4 E2F1 48F1 8F0D 3A9D7423E154

A545CAB5 D1FB 4894 BD8F 841DC7B56FB9

3CF89573 B222 4B9E 8E90 CF8B4867CF49

EBF82CBE 7066 4B64 9883 DF60F5FF6753

Të ngjashme