Kryefjala Logo

VIP-at që na bënë zili me trupin e tyre këtë verë

12 Gusht, 2022 | 5:33 pm

Kur vjen vera dhe ato kilet e tepërta nuk i hoqëm,përsërisim për të 10-tën herë se me të erdhur dimri fillon dieta dhe palestra.
Personalisht filloj trahananë,por kur hap Instagramin dhe shikoj këto vajza pendohem menjëherë!

Ju tregoj listën e vajzave VIP që ja pata zili trupin gjithë verës:

1-Kida
Kida nuk e ka kofshën 2 metra por ka linja,ka forma,ka lëkurë që shdërrit dhe me rrobabanjo ngjan fiks si një ‘Petit’

55FE0F9D D75B 4B29 8F92 41BB46D9A198

2-Tayna
Ah moj Doruntina,të kisha vetëm një ditë belin e hollë dhe fundshpinën tënde!
A nuk ngjan Tyana me rrobabanjo si ato vajzat e kukllave që kanë gjithmonë trupin perfekt?

19DD39CF FBB4 4985 9FFF 20C3B7B50787

3-Elvana Gjata
Elëvanaaaa,ku i bleve muskujt ti marr dhe unë??
Ah po,Elvana ka thënë vetë se ushqehet shumë mirë,stërvitet dhe rezultati?
Një trup si skulpturë..

78BBBAE8 A4D8 4230 87DD 68E6760A8560

4-Zaimina Vasjari
Ju lutem më pickoni sepse nuk e besoj dot që Zaimina ka bërë vetë dy fëmijë..dy!!
E shikoni trupin që ruan pas lindjes?
Edhe Kim Kardashian do t’ia kishte zili.

BF0E54D9 2228 45BB A7A2 43BC7875E966

5-Anxhela Peristeri
Anxhela ka bërë super trup!
Është një motivim për llupset si puna ime që me dietë ushqimore dhe punë intensive mund ta bësh trupin si modele e “PlayBoy”
Bravo Anxhela!

B9265012 ECD6 4454 80B6 913D328BC7BE

6-Beatrix Ramosaj
Miss Bikini i verës 2022 është ajo.
Mbreti ndërron gratë,Beatrix Ramosaj ndërron rrobabanjot dhe më lini ta them..ngjan një super yll!

D569CD7C FD13 4473 B811 9D16D6FF3BD7

7-Megi Pojani
Ok Megi,e kuptova që edhe nëse heq dorë nga trahanaja,ate trupin tënd nuk do e kem dot kurrë!
I bëhem aq shumë zili saqë kur më del në Instagram,i bëj menjëherë scroll!!

3E898657 DAF7 4FFC BF9D B8EB362EEEBE

8-Kilda Hysenbegasi
Ktë vajzën e mbaj mend nga koha e “Thumbit” dhe ka qënë topolake gjithë lezet dhe pastaj boom!
Bëri këtë trupin këtu për të na treguar se edhe ajo ka linja,ka forma dhe nuk ka më ndërmend ti fshehë!

39E43516 942E 414C B05C 79535205A519

9-Aulona Musta
Si mund të mungojë Miss Trupi i çdo vere?
Muskul,formë,forcë,sensuale dhe me një durim hekuri,Aulona mban ende kurorën si trupi më i shëndetshëm dhe i bukur në qarkullim.

8F6FF6A6 9B1D 4EA8 987B 9118261298FE

Të ngjashme