Kryefjala Logo

VIP-at në mbështetje të Kombëtares mbushin stadiumin

20 Nëntor, 2023 | 10:06 pm

Mbrëmjen e sotme po zhvillohet në Tiranë ndeshja Shqipëri-Ishujt Faraoe ku atmosfera duket shumê e zjarrtë.

Personazhet shqiptarë nuk kanë ngurruar të postojnë fotot nga stadiumi. Aktualisht ndezhja vazhdon 0:0 por është e sigurt që për Shqipërinë është një festë.

Rikujtojmë se Kombëtarja u kualifikuar në Euro 2024 dhe pritet të zhvillojë kampionatin në Gjermani.

03DE91BD CE5D 4986 90B9 12728EACC81C

AF7A16BF A793 4F58 8FCF A0D5DAECBDE7

7C724C4F CBBC 4EC2 9001 9AF4D55F0EFF

6E2963F3 2D46 4209 9CAC 86E38160235C

A8951FD6 1053 4E77 984A A0EC2F0D1182

BBAB1782 B176 490D BD76 D61B83AF1364

B9CAD49D 15E2 4DA1 A8C1 9C2197FAC31E

55E3EA25 E344 4F92 985B FE0A9B9581AC

6DF21B8E 7003 4ACF AAB7 9E6A2EEB179D

E5E909B2 71A0 45FB 922A 63AE51C18AC4

4C8ECB09 24A2 4E2C 8D70 B6EAFA70937A

Të ngjashme