(Video)Ronela Hajati rrëzohet në mes të koncertit!

6 muaj më parë

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që elektrizon skenën dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka dalluar për energjinë e saj.

Por një ngjarje  jo e bukur i ka ndodhur së fundmi në një koncert në Tiranë. Gjatë performancës këngëtarja është rrëzuar në skenë ndonse e ka kaluar me sportivitet.

Por sigurisht ky moment nuk u ka shpëtuar ndjekësve që e kanë publikuar menjëherë në Tik Tok.

Ronela Hajati do të përfaqësojë këtë vit, Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret”.

Të ngjashme