Kryefjala Logo

(Video)Fedez flet shqip dhe bën me duar shqiponjën

27 Gusht, 2022 | 12:31 pm

Reperi Italian Fedez dhe bashkëshorti i Chiara Ferragni-t ishte i ftuari special i mbrëmjes së djeshme në SunnyHill.
Bashkë me mikun dhe kolegun e tij Tananai,ai performoi disa nga hitet më të famshme dhe projektin e tij të fundit që në Itali kryeson ende listën muzikore.

Para se të dilte në skenë,Fedez ka shpërndarë një Instastory ku thotë:”Vlla,jemi shokë” dhe bashkë me mikun e tij bëjnë shqiponjën me duar .

Të ngjashme