(Video)Endri Çekiçi i dedikon golin Megi Pojanit në stadiumin e tejmbushur

2 javë më parë

Të mos i kthehemi fakteve,Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë bashkë dhe nuk ka më çfarë i shton këtij muhabeti por dedikimi i fundit i Endrit për Megin është më romantiku!

Në një ndeshje ku Endri luan si titullar,një gol i bukur ka shkundur rrjetën e ekipit kundërshtar nga e djathta e futbollistit shqiptar.

Festën e golit,Çekiçi ja ka dedikuar të dashurës së tij(Megi Pojanit) e cila shihet e ulur në rresht të parë duke e mbështetur.

E keni parasysh atë shprehjen:”Je e bukur si një gol në minutën e 90-të?”
Ja për këtë lloj situate po flasim..

Të ngjashme