Kryefjala Logo

(Video) Shumë lot në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”…

14 Dhjetor, 2022 | 3:08 pm

Dita e sotme nuk ka nisur mirë për Shota Baraliun.Aktorja ka kujtuar babanë e saj të ndjerë dhe kaq ka mjaftuar që ajo të shpërthejë në lot.

Nga ana tjetër në lot ka shpërthyer edhe Edoni.Ai ka fajësuar Urimin për humbjen në lojën me topa. Në momentin që Edoni kupton se u eliminua nga loja, ai fillon të qajë si fëmijë dhe del në oborrin e shtëpisë nën temperatura të ulëta.

Shumë momente prekëse këto por kot nuk është reality show, personazhet do ti njohim në të gjitha dimensionet e tyre…

 

 

Të ngjashme