Kryefjala Logo

(Video) Semi dhe Roni nuk e fshehin më dashurinë, puthje dhe përqafime në party

1 vit më parë

Ua thamë pak ditë më parë që këngëtarja Semi Jaupaj është në një lidhje me këngëtarin nga Kosova, Ron Zaiti.

Këngëtarët janë parë mbrëmë  në UNUM Festival në krahët e dhe duket se dyshja po kalonte shumë mirë në shoqërinë e njeri-tjetrit konfirmon kjo video e Pop Art Media. Ata janë çifti më simpatik që i janë shtuar së fundmi showbizit shqiptar.

“All your lovin” është kënga e tyre e parë dhe kimia mes tyre është tejet e dukshme që në video, kështu që urojmë edhe kjo lidhje e tyre të jetë jetëgjatë.

Të ngjashme