Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

VIDEO/ Reagon Stresi per rrembimin e Kozakut pas sherrit me Fabio Dushkun

I riu që u mor peng gjatë ditës së djeshme, Kozaku, njihet për miqësinë e tij me Stresin. Madje e gjithë ngjarja, njohja e Kozakut me personin që porositi pengmarrjen e tij është bërë pikërisht nga Arkimedi. Ky i fundit prej kohësh mundohej të qetësonte “gjakrat” në sherret virtuale mes Fabio Dushkut dhe Kozakut.

Stresi u fut gjatë orëve të mbrëmjes në Instagram Live dhe si fillim nuk foli për ngjarjen. Komentuesi menjëherë pas hyrjes në transmetim, filluan të dërgonin komente mbi ngjarjen  Kozakut duke i kërkuar llogati dhe Stresit se përse nuk po reagon kur në këtë konflikt janë përfshirë miqt e tij.

“Ka qenë dita ime më Stresuese sot, me miliona mesazhe, nga fansat nga familjarët, une jam në Angli, kam qenë në brendësi të muhabetit por tani cfare do bëjmë ne, unë jam munduar të futem në mes për të qetësuar sepse e kam ditur 100% që do vinte kjo ditë” – është shprehur Arkimed Lushaj.

Latest Posts

Don't Miss