Kryefjala Logo

Video që nxorri zbuluar Princin Leka dhe të dashurën e tij të re

8 Janar, 2024 | 1:12 pm

Princ Leka është kapur “mat” me partneren e tij të re, fotografen Blerta Celibashi. Siç duket nga pamjet e publikuara nga Hashtag.al Princi është filmuar me partneren e tij në aeroportin e Romës.

Lidhja e Princ Lekës me fotografen Blerta Celibashi është diksutuar shumë në media pas lajmit ekskluziv që Revista Newsbomb solli në numrin e dhjetorit mbi përfundimin e historisë disa vjeçare të Princ Lekës dhe Elia Zaharisë.

Çifti Mbretëror të cilët janë prindër të një vajze, Geraldinës, vendosën që t’i japin fund martesës së tyre. Një lajm ky i cili qarkulloi me shpejtësi në mediat shqiptare dhe ka qenë kryefjala përgjatë ditëve të fundit.

Të ngjashme