Kryefjala Logo

(Video) Mesazhi që përloti Fifin…

2 Korrik, 2022 | 4:50 pm

Nuk është një mesazh romantik, përkundrazi… Një fanse e Fifit ka ndërruar jetë pak kohë më parë dhe familjarët e saj i kanë kërkuar këngëtares që të postojë një video ku vajza është duke kënduar një nga këngët e saj të preferuara të Fifit.
Mesa duket ky mesazh e ka përlotur Fifin dhe ajo e ka postuar në rrjetet e saj sociale duke uruar që Era të prehet në paqe.
Kënga “Zhurmë” e Fifit është publikuar në vitin 2017 në Kënga Magjike dhe sot numëron mbi 11 milion klikime në YouTube.

Të ngjashme