Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Video meme e Donaldit Bores dhe Beatrix qe beri buje sot ne internet

Tashme qe kur eshte krijuar trekendeshi Beatrix Donald Bora rrjeti eshte tejmbushur me meme dhe video.

Nderkohe diten e sotme video me virale eshte bere nje pjese nga xhirimet e Bores me Donaldin kur benin emision bashke teksa Bora luante rolin e xhelozes e Donaldi ngacmonte vajzat e tjera, ne montazh i kane bashkangjitur videon e Beatrix e cila ben sfilate me peshqir ne shtepi.

E pra gjate ketyre diteve treshja nuk i shpeton vemendjes te publikut.

Latest Posts

Don't Miss