Kryefjala Logo

(Video) Luana Vjollcës i ndodh e papritura gjatë xhirimeve!

23 Tetor, 2022 | 11:33 am

Ditën e djeshme, Luana Vjollca ka publikuar një video në Instagram, ku shihet në pishinë. Luana është gjatë xhirimeve të klipit ose të ndonjë gjëje lidhur me emisionin.

Teksa ka qenë në pishinë duke thënë: Jemi gati, ajo ka renë në pishinë. Ku sigurisht e ka kaluar me sportivitet e me të qeshura.

Ajo shihet e veshur si Barbie dhe shumë në formë.

Të ngjashme