Video kur “Maestro” këndonte në dasma para BB VIP Albania

6 muaj më parë

Armaldo i pagëzuar në BBVA nga Olta si fillim e pastaj të tjerët si “Maestro” është me profesion tenor dhe pjesë e Teatrit të Operas dhe Baletit.

Nga fillimi banor i shtëpisë më të famshme në Shqipëri,spikati gjatë rrugës dhe u bë shumë herë protagonist ngjarjesh dhe dinamikash duke u kthyer në një nga më të fortët ose siç ata e quajnë veten “bërthamë”

Një video e tij po qarkullon në rrjet ku duket duke kënduar në dasëm.
Mesa duket,Maestro nuk është vetëm tenor dhe solist i parë por nëpër fundjava fiton diçka më shumë në dasma.
Ndoshta nga këto sebepe njihej edhe me Valbona Memën

Të ngjashme