Kryefjala Logo

Video/ Kapen keq në Për’puthen, Ada-Alvisës “Mbylle gojën, mbylle mos fol më…”

15 Shtator, 2021 | 2:09 pm

Gjatë puntatës së kaluar në Për’puthen, vajza nga Vlora, Alvisa pati takimin e saj me Bashkimin, djali nga Kosova. Shumica e pjesmarrësve në studio e kritikuan takimin dhe Alvisën e quajtën të ftohtë në krahsim me Bashkimin.

 

Një ndër ato që kritikoi takimin ishte dhe konkurentja tjetërn, Ada e cila e quajti takimin një dështim total dhe se me këtij takimi sdo të funksionojë asnjëherë ndonje cift duke shtuar se ky ishte takimi i parë dhe I fundit.

 

Fjalët e Adës, Alvisa i quajti të rënda teksa iu kthye duke I thënë se janë të pabaza. Në një moment të debatit Ada kthehet dhe I thote shprehimisht “Mbylle gojën , mbylle mos fol më”. Pas këtij momenti të tensionuar moderatorja Bora Zemani dhe opinionisti Arjan Konomi ndërhyjnë për të ulur “gjakrat”.

 

Të ngjashme