Friday, October 22, 2021

Latest Posts

(Video) Gjerat jane serioze! Andi dhe Melisa bejne pazarin bashke!

Pas largimit te Melises nga Perputhen por dhe gjate qendrimit u fol se ajo ishte ne nje lidhje me Andin.

Cifti ne fjale e mohonte kategorikisht dhe benin batuta ne rrjetet sociale. Por u diskutua se ata jetonin bashke ne zonen e Astirit dhe ka patur shume foto te te dyve.

Se fundmi po qarkullon nje video nga Mafia.al ku Andi dhe Melisa jane se bashku ne supermarket duke bere pazaret.

E pra tani per cfare po fshihen ne rrjet nuk e kuptojme, kur ky muhabet ka marre fund!

Latest Posts

Don't Miss