Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

(VIDEO) Fansi tmerron Bebe Rexhen, i nxjerr organin gjenital ne video live!

Mbremjen e djeshme Bebe Rexha ka bere nje live ne Instagram pjese e te cilit u bene dhe fansat e saj.

Kengetarja futi ne live nje fans, por ndoshta kjo ishte mundesia e jetes se tij per te folur me Beben, veprimi i tij na habiti te gjithve.

Gazetari Andi Vrapi ka publikuar videon e momentit qe fansi i tregon organin gjenital Bebes dhe ne te njejten kohe e ema e kengetares komenton: Turp!

Bebe acarohet dhe vendos te mbyll liven por kjo video sot po ben xhiron e rrjetit.

Ja pra ne rrjetet sociale ka edhe nga keta njerez!

 

Latest Posts

Don't Miss