Kryefjala Logo

(Video) Elvana Gjatës i bie të fikët, bëhet shkak…

20 Gusht, 2022 | 10:22 am

Videot “funny” janë tashmë specialiteti i Elvana Gjatës. Regjisorja dhe aktorja e njohur siç pohojnë dhe miqtë e saj ka një sens humori të paparë, por ne e vërtetuam këtë edhe në komedinë “Dy gisht mjaltë”.
Video e fundit që ka postuar në Tik-Tok është akoma dhe me më gazmore pasi shohim një Elvanë, të cilës i bie të fikët kur mëson se do të bëjë palestër dy herë në ditë.

Në fakt format trupore të këngëtares janë fantastike dhe kjo falë aktivitetit fizik që ajo bën çdo ditë në palestër. Pra vullneti i saj i hekurt nuk vërehet vetëm në muzikë por edhe në palestër.

Vetëm jo dy herë në javë…

Të ngjashme