Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

(Video ekskluzive) Nje grup djemsh thyejne lokalin e Atdheut

Mbremjen e djeshme konkurrenti i Perputhen Atdhe Xharravina eshte sulmuar nga nje grup djemsh, pa patur nje arsye konkrete.

Por duket se nuk eshte mbyllur me kaq! Kryefjala.com ka zbuluar se rreth ores 21:30 eshte sulmuar lokali i Atdheut qe ka hapur tek rrugica e Sales,ne kryeqytet.

Nje grup prej 5 djemsh kane hyre brenda lokalit ne kohen qe cdo gje ka qene e mbyllur per shkak te ores policore.

Ata kane thyer lokalin, dhe kane shkaktuar deme material, por nuk kane vjedhur asgje prej tij.

Ne kete menyre duket se me teper eshte nje sulm per ceshtje inati dhe jo vjedhje.

Kryefjala.com ka siguruar videon teksa grupi i te rinjve jane futur ne lokal, kane thyer, kane shkuar deri tek pjesa e banakut dhe kane dale serish prej tij duke u larguar ne kembe.

Nuk dihen ende arsyet pse eshte bere sulmi ndaj tij por edhe ndaj biznesit.

Per me teper ndiqni videon

Latest Posts

Don't Miss