Kryefjala Logo

(Video ekskluzive) Cfare nuk u pa ne ekran nga surpriza e Beatrix Ramosajt?

28 Dhjetor, 2021 | 10:37 pm

Surpriza e Beatrix ne BB VIP e cila ndoqi vellain e saj live ne Pallatin e Kongreseve teksa performonte ne Festivalin e Kenges.

Ka pasur shume emocione nga te dyja palet pasi edhe per Albanin ka qene surprize. Kryefjala.com ka siguruar video ekskluzive nga momentet teksa Beatrix ka qene ne pritje dhe me pas teksa degjonte kengen e Albanit “Theje”.

Nje moment ky qe do te mbetet gjate ne kujtesen e tyre.

 

Të ngjashme