Video e vogelushes pushtoi rrjetin Dafina Zeqiri revoltohet me Albi Nakon dhe Erjona Rusin!

1 vit më parë

Diteve te fundit ka bere xhiron e rrjetit nje video e vogelushes ne T’ka mami yll, ku Albi Nako dhe Erjona Rusi jane akuzuar per bullizem. Diten e djeshme kane reaguar prezantuesja e emisionit Ilda Bejleri dhe Erjona Rusi. Kjo e fundit ka kerkuar dhe falje publike.

Por serish kjo nuk ka mjaftuar. Pak me pare kengetarja Dafina Zeqiri eshte shprehur mjaft e revoltuar. Ajo ka publikuar profilet e Albit dhe te Erjones e perbri shkruan:

Pasi s’po mundem me të bërë tagg…më së pari televizionet të cilët i japin rrast “personave” si ti? Më pas një vend në juri dhe t’i bullizosh fëmijët? Femrat e të tjerë, është e tmerrshme! Ti ke nevojë për ndihmë! Askush tjetër”, ka shkruar Dafina teksa ka publikuar profilin e Instagramit të Albi Nakos.

E me tej ne profilin e Erjones shkruan: “Gjithe keto hashtag-e dhe ktej bullizon nje femije? E ke seriozisht?

Me tej postimi i radhes ishte teksa Dafina u ka bere report te dy profileve.

Të ngjashme