Video e rralle e kengetares kosovare. Si dukej Tayna kur nuk njihej nga askush

2 vite më parë

Tayna sot eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun.

Ajo ka terhequr vemendjen jo vetem per zerin e saj por edhe per pamjen. Shpeshhere qarkullojne ne rrjet video te Taynes para se te ishte e famshme. Ajo shfaqet duke kenduar ne nje kompeticion muzikor dhe mund te themi se eshte nder kengetaret e pakta qe nuk i druhet te kenduarit live.

Vec kesaj edhe ne pamje duket shume ndryshe, ketu ndikojne edhe operacionet qe ajo ka kryer.

Per me teper ndiqni videon:

Të ngjashme