Video/ E kishim pritur qe Yllka Mujo do ta festoje ditelindjen keshtu!

1 vit më parë

Diten e sotme aktorja e njohur Yllka Mujo ka festuar 68 vjetorin e lindjes. E ku tjeter mund ta gjente ditelindja pervec se ne skene.

Yllka ka qene duke dhene nje shfaqje ne Korce ku pas perfundimit te saj koleget i kane dhuruar nje buqete me lule dhe kane kenduar se bashku kengen e ditelindjes.

Nje dhurate tejet e vecante.

Të ngjashme