VIDEO/  Don Xhoni thyen Lap-Topin e DJ Gimi-O në koncert

2 vite më parë

Reperi Don Xhoni, mbajti një koncertë në Vienë të Austrisë. Fansat qe ishin prezentë në koncert kanë postuar në rrjete sociale një moment nervoze kur përgjatë interpretimit të njërës prej këngëve të tij, reperi godet fort duke përplasur laptopin e DJ-it të eventit, DJ Gimi-O.

Nuk merreshin vesh shkaqet se përsë reperi bëri një veprim të tillë, por pak më vonë ai ka sqaruar në facebook duke lënë të kuptohet që gjithcka mes tij dhe DJ është e paqtë.

“Mergim, bruda ni ‘mac’ ta kom borgj”. wshrw shprehur Don Xhon nw instagram pas koncertit

Të ngjashme