Kryefjala Logo

Video bën xhiron e rrjetit, Donaldi dhe Bora kapen së bashku!

17 Maj, 2022 | 9:19 am

Mbrëmjen e djeshme Bora dhe Donaldi kanë qenë të ftuar në sfilaten e Valdrin Sahiti. Ndonse fillimisht dyshja nuk u panë bashkë duket se në festë nuk rezistuan.

Video dhe foto së bashku kanë bërë xhiron e rrjetit, pra u vulos se ç’ka ka thënë Kryefjala.com prej kohësh se dyshja është bashkë, tani doli sheshit. U fshehën u mbuluan ama prap u kapën.

Tani më nuk ka asnjë hije dyshimi për rikthimin e çiftit.

Të ngjashme