Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Video/ Argjendi darkon me Mevlanin dhe Julin e Për’puthen 2, “veteranët” duke mësuar lojtarin e ri

Për’puthen 2 ka lënë stafetën për edicionin 3, por ish-konkurentët duket se nuk ndalen dukë zënë shoqëri me lojtarët e rinj. Edicioni kaluar ka qenë më i ndjekuri deri më tani aq sa në studio nuk hezitohet të rikujtohen personazhet e vitit të dytë të emisionit.

Kryefjala.com publikon një video të rregjistruar gjatë mbrëmjes së djeshme teksa Argjendi i Për’puthen 3, darkon në një ditëlindje duke pasur ngjitur veteranët e Për’puthen 2, Mevlanin dhe Julin. Mesa duket këta të fundit nuk po ndahen dot nga spektakli që i dha aq shumë famë, ku Mevlani për më tepër pret pranimin e vëllait në edicionin e këtij viti.

Argjendi u duk sikur e nisi mbare rrugetimin e tij por 2 javet e fundit ai po sulmohet nga vajzat per loje te dyfishte. Mevlani dhe Juli si “te vjeter” tashme mund ti japin keshilla Argjendit sesi te veproje apo te luaj ne kete eksperience televizive duke kujtuar qe Juli dhe Mevlani gjithashtu jane perfshire ne debate te forta te cilave i rezistuan dhe qendruan deri ne fund./Kryefjala.com

Latest Posts

Don't Miss