Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

VIDEO/ A është penduar Tea Trifoni që u bë pjesë e Për’puthen? Ja si përgjigjet ajo

Tea ka qenë një ndër ato personazhe që spikati më së shumti në Përputhen. Tashmë ajo është moderatore e emisionit “Goca dhe Gra” në Top Channel së bashku me Fatmën, Olesian dhe Kristën.

Puntatën e sotme, Fatma e ka pyetur Tean nëse është bërë pishman që ka qenë në Përputhen dhe ajo ka thënë:
“Jo nuk jam bërë pishman, as për gjërat që bëra aty, madje do ti bëja prap,por nëse do të kisha qenë tani do të dija si ti bëja më mirë dhe pa shkaktuar trazira”- ka rrëfyer ajo.

Gjithashtu Tea shprehu pëlqimin për djemtë me mjekër, por kjo u prit me një batutë nga Bora Zemani, e cila tha se të gjithë konkurrentët pothuajse janë me mjekër.

Për më tepër ndiqni videon e plotë:

Latest Posts

Don't Miss