Vetëm pak muaj pas dasmës Eros Grezda na zbulon lajmin e ëmbël…

5 muaj më parë

Vetëm pak muaj pasi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë çifti Grezda-Abazi do të bëhen prindër.

Këtë lajm e ka dhënë vetë futbollisti Eros përmes një postimi në “Instagram”, ka zbuluar se partnerja e tij, Ajsel Abazi, është në pritje të ëmbël.

Në foton e publikuar nga futbollisti Ajsel shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe sigurisht ai që bie në sy është barku i rrumbullakosur i saj.

”Mezi pres të të takoj”, shkruan Eros Grezda duke mos e zbuluar ende gjininë e bebit.

Të ngjashme