Vesh fustanin e bardhë, po martohet Çiljeta Xhilaga?

6 muaj më parë

Prej më shum se 6 vitesh këngëtarja Çiljeta Xhilaga është në një marrëdhënie dashurie me portierin Alban Hoxha.

Ndonse shpeshherë është përpjekur ta mbajë diskrete marrëdhënien e saj, sërish nuk i ka shpëtuar kuriozitetit.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Çiljetës e veshur me fustan nuserie dhe me mbulesë fetare. Nuk dihet nëse Çili dhe Albani kanë bërë në fshehtësi ndonjë dasmë fetare.

Të ngjashme