Kryefjala Logo

Veprimi i fundit i Ledrit, i vë vulën marrëdhënies me Sarën

11 Nëntor, 2023 | 10:23 pm

Marrëdhënia e Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës ka qenë kryefjalë e ditëve të fundit. Shpeshherë u fol se dyshja ishte ndarë e herë të tjera se ishte një marketing.

Por veprimi i fundit i Ledrit duket se i vuri vulën përfundimisht. Ai ka fshirë nga kanali i youtube këngën dedikuar Sarës, ku dhe ajo ishte pjesë e klipit “Gjendja”.

Tani më duket se gjendja mes tyre është krejt “llom”, ndonse Sara është nisur drejt Gjermanisë.

Gjithësesi të gjithë po presin një reagim të vetë çiftit.

2E3219EF 79C7 44F9 97B6 71438C98FDC7

Të ngjashme