Kryefjala Logo

Veprimi i fundit i Dua Lipës na habiti të gjithëve, publikon numrin para 88.4 milion ndjekësve

7 Dhjetor, 2023 | 5:30 pm

Dua Lipa ka surprizuar ndjekësit e saj dhe ka
publikuar numrin e telefonit në Instastory.

Numri i saj është +1 (917) 810-3415 dhe padyshim të gjithë fansat janë më të lumtur se kurrë.

Përbri fotos të numrit Dua shkruan: Me shkruani. Ndonse ky veprim i habiti të gjithë pasi merret me mend se telefoni i saj tani më nuk ka pushim.

Gjithesesi nuk dihet arsyeja pse Dua ka marrë këtë vendim para 88.4 milion ndjekësve, ose me siguri po përpiqet që të jetë sa më afër fansave të saj.

12B3BF3F BBBF 4E44 88BC 832545E1AB65

Të ngjashme