Kryefjala Logo

Veprimi i Beatrixit per Einxhel qe habiti fansat!

7 Mars, 2022 | 12:16 pm

Einxhel brenda shtepise zgjodhi gjithmone te qendroje afer Trixes per nje keshille,nje cigare apo nje muhabet.

Nuk u bene kurre shoqet me te mira por nuk paten as perplasje mes tyre.

Krisja e pare erdhi kur Trixa nuk shpetoi Dagzin ne zinxhirin qe edhe e eleminoi kete te fundit por gjithsesi Einxhel nuk i preu me thike raportet mes tyre.

Kur Trixa me pas la shtepine,kujtojme se ne studio ajo mbajti qendrim te ftohte ndaj Einxhelit pas debatit te forte te ndodhur me Donaldin.Sigurisht qe ” e dashura” do mbante anen e tij,por po ta dinte si do shkonin gjerat mund edhe te kishte thene:”Si i thone e kam shoqe Einxhelin ne shqip?”

Keto jane hipotezat tona gjithsesi dhe rrotulluam syte kur pame se Trixa i ka komentuar Einxhelit ne foto..

FA221A3B 0371 4C30 B691 12C0F9AFB4BF

“Çkemi Engjell” shoqeruar me zemra.

Einxhel nuk ka kthyer pergjigje ende,po ta kete pare deklaraten e Trixes,per te miren e saj me mire mos te ktheje fare!Haha!

Të ngjashme