Kryefjala Logo

Vëllai Shakirës habitet nga të pasmet e Bebe Rexhës…

15 Shtator, 2023 | 9:43 am

Bebe Rexha i shokoi të gjithë me ‘look-un’ e saj.Ajo u shfaq në Qendrën Prudential në Newark të martën me një fustan lëkure të zezë nga The Uncommonist, i kompletuar me një prerje në pjesën e pasme dhe një bisht të ngjitur.

Prerja joshëse e fustanit në të pasmet e Bebes tërhoqën vëmendje dhe një video është shpërndarë në Twitter, ku tregon momentin kur vëllai i Shakiras, Tonino Mebarak përpiqej të largonte shikimin por e kishte ‘të pamundur’.

Eh gocat shqiptare dinë të tërheqin gjithnjë vëmendje.

IMG 7007

Të ngjashme