Kryefjala Logo

Vëllai i Sarës shton dyshimet se mes saj dhe Ledrit çdo gjë ka marrë fund…

24 Tetor, 2023 | 10:22 am

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çifti më i përfolur i momentit. Kjo për shkak të një krize në marrëdhënien e tyre e cila thuhet se nisi pas ‘përplasjes’ së ashpër virtuale me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Dyshimet për ndarjen mes tyre sa vijnë e shtohen. Ledri ka kohë që nuk është shfaqur më në rrjete sociale ndërsa në asnjë moment nuk u pa afër partneres së tij Sarës në premierën e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ detaj që u vu re nga të gjithë.

Së fundmi një veprim i vëllait të Sarës ka shtuar më shumë dyshimet se mes çiftit ka probleme.
IMG 8477

Të ngjashme