Kryefjala Logo

Vëllai i Ilnisës përballë sfidës:“Telefono Meritonin dhe kërkoja 5 mijë euro”

18 Qershor, 2024 | 11:16 am

Vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli ka qenë i ftuar në “E diell”, ku tregoi se çifti po kalojnë një kohë të mirë me njëri-tjetrin.

Kevin: Jam shumë afër tyre. Nga çifti nuk kam shpëtuar tërësisht, ata po kalojnë kohë shumë të mira, po pushojnë dhe po vënë para projektet e tyre.

Alesia: Një motër si Ilnisa dhe një kunat si Meritoni, për çfarë të shqetësojnë më shumë?

Kevin: Ku janë, ku është njeri është tjetri, ku është tjetri, unë jam pika koordinuese e të dyve.

Alesia: Ore po ta marrësh Meritonin t’i kërkosh 5 mijë euro përshembull, e bëjmë dot atë telefonatë?

Kevin: Duhet që të dimë se çfarë do të bëjmë me ato 5 mijë euro. Ai nuk e di që jam këtu, po xhiron një projekt.

Të ngjashme