Kryefjala Logo

Vëllai i Ilnisës i kundërpërgjigjet Ema Andreas

8 Prill, 2024 | 3:19 pm

Ditën e djeshme teksa është aluduar se Ilnisa ka kryer marrëdhënie seksuale me Meritonin, ka reaguar aktorja e njohur Ema Andrea. Sipas saj, kodi penal thotë se kush kryen marrëdhënie seksuale në vende publike duhet të dënohet me gjobë ose një vit burg.

Por menjëherë kësaj deklarate i është kundërpërgjigjur vëllai i Ilnisës, Kevi i cili poston nenin e Shpifjes dhe shkruan në Insta Story:

Megé aktoreve po i’u duket vetja juriste keto kohe, ta lexojne mire kodin penal se nuk eshte skenar per te dubluar shtrigat e personazheve vizatimore.

FD7CCBC7 856C 46EB BC4E 0AC1133A9A8C

Të ngjashme