Kryefjala Logo

Vazhdojnë perlat e Getinjos:”Krijesa më e mençur është sorra”

11 Dhjetor, 2022 | 12:01 pm

Reperi Getinjo di si të tërheqi vëmendjen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.
Pasi deklaroi se toka është e sheshtë dhe ndezi polemika,një tjetër deklaratë vjen prej tij.

Duke biseduar me dy banore të tjera,Gresën dhe Vivienin,ai ka thënë se krijesa më e mençur është sorra,shkruan KlanKosova.

“A e dini që krijesa më e mençur prej shpezëve është sorra. Unë e kam parë një dokumentar, një djalë që është bërë milioner prej sorrave. I ka rritë 100 sorra dhe ua ka mësuar gjestin, që të marrin para”-ka thënë reperi ndër të tjera

Të ngjashme