Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Vazhdojne deklaratat bombe nga Atdheu, nena e tij do nuse Bora Zemanin!

Atdheu ka shprehur hapur pelqimin per Bora Zemanin qe ne kohen qe ka qene ne emision. E pas daljes se tij ka thene ne intervista te ndryshme se do te bente 10 vite burg per te dhe e veconte nga vajzat e tjera.

Por duket se Atdheu nuk ka te ndalur. I ftuar “Te shoqja”, Atdheu u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij qe ta marrë për nuse.

“Është dikush po nuk mundem t’ia them emrin. Nuk është prej konkurrenteve”, u shpreh Atdheu.Duke nenkuptuar se behet serish fjale per Bora Zemanin.

Latest Posts

Don't Miss