Valbona ndan lajmin e hidhur:Motra e saj ndahet nga jeta

7 muaj më parë

Valbona Mema ishte pjesë e shtëpisë sê BBVA dhe kur u duk se loja e saj sapo filloi,nga një lajm i keq u detyrua të braktiste lojën.

Këngëtarja Popullore u vu në dijeni se motra e saj ndodhej në kushte të vështira shëndetësore,situatë që ajo e sqaroi edhe vetë në spektakël.
Në profilin e saj Instagram,Valbona ka shpërndarë një foto ku shkruan:
“Pusho e qetë motra ime”

58534F62 3EC1 4F8D 8E67 13AD3522F19E

Të ngjashme