Kryefjala Logo

Valbona Mema shqaqet sërish dhe ka këtë koment për banorët e BBV

9 muaj më parë

Këngëtarja Valbona Mema, la ditën e djeshme shtëpinë e “Big Brother Vip”, për shkak të një problemi shëndetësor të motrës së saj.

Sot këngëtarja ka bërë një tjetër reagim dhe kësaj here ka diçka për të thënë për banorët me të cilët bashkëjetoi për një muaj. “Faleminderit. Ishte eksperiencë shumë e bukur, mbi të gjitha ta kaloja bashkë me ju. Do më mungoni shumë.”, shkruan Bona në Instagram.

Mbetet për tu parë në vijim nëse këngëtarja do të dalë së shpejti në media, për të folur më shumë rreth eksperiencës së saj në “Big Brother.”

676710D0 9F80 467D A247 957DCB35435A

Të ngjashme