Kryefjala Logo

“Vajzë shqiptare në Shqipëri”, Dua zgjedh Shqipërinë për të pushuar

16 Gusht, 2022 | 11:09 am

Pas një periudhe të gjatë koncertesh, është koha për pak pushime edhe për Dua Lipën. Këngëtarja nga Kosova ka zgkedhur Shqipërinë për të pushuar në këto ditë të nxehta vere.

”Një vajzë shqiptare në Shqipëri”, është kjo dixhitura që Dua Lipa ka zgjedhur për të përshkruar këtë album fotografik që ka postuar në rrjetet e saj sociale.

Kujtojmë që ajo në Shqipëri ka ardhur dhe me ish të dashurin e saj, Anwar Hadid dhe sëbashku vizituan disa nga atraksionet e qytetit të Sarandës. Ndërsa këtë vit mesa duket këngëtarja është “single” pasi nuk shohim asnjë shenjë mashkulli krah saj.

943E45C3 BA5D 4ECF 85D4 82A73A5AACA4

Të ngjashme