Kryefjala Logo

Vajzat VIP shqiptare paskan qenë të gjitha “team” Johnny Deep

2 Qershor, 2022 | 8:55 am

Gjyqi më i përfolur i vitit ka mbaruar dhe Amber Heard u shpall përgjegjëse për shpifjen ndaj Johnny Depp,përnjë shkrim të botuar në gazetën “Washington Post”. Depp mori 15 milionë dollarë dëmshpërblim ndërsa Heard 2 milionë të tillë.

Në një deklaratë në Twitter Heard u shpreh se : “Zhgënjimi që ndjej sot është përtej fjalëve”, ndërsa aktori i famshëm Johnny Depp tha në një deklaratë në Instagram se, “juria ma ktheu jetën time”.

Por me aktorin Hollivudian duket se kanë qenë shumë  edhe nga vajzat tona të showbizit të cilat kanë postuar në rrjetet e tyre sociale foto të protagonistit të “Piratit të Karaibeve”. Ja disa nga postimet e tyre:

118A6E93 6D2F 4771 A23A FE4870044CF9 FE6FE03F D2D0 46CA 97E0 A95E7FC0F4F4 419E457E 6B69 4DB6 8DB7 9C6C6EF971BE 3477DCF8 A39E 4C1F 8670 274ADF2B531F 97D10908 F80F 4802 84E4 A312E3857D94

Të ngjashme