Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Vajzat e Perputhen/Sara pyet Antonelen : Sa e ke oren e punes ne Milano?

Ne rrjet ka filluar te qarkulloje nje video e Sares, Antoneles dhe njerit prej djemve gjate kohes qe xhironin Perputhen.

Teksa po qendronin te tre jashte studios, Sara ka hedhur disa kunja per te cilat Antonela i ka thene se jane njelloj prandaj eshte shoqja e saj. Por Sara nuk e ka lene me aq.

”Shpirt sa e ke oren e punes ne Milano”- i eshte drejtuar ajo Antoneles por as kjo e fundit nuk ja ka pertuar.
“Aq sa e ke dhe ti”- i ka thene, ku me pas Sara ka thene se e kishte per punen si dado.

Tani kjo duket me teper si nje kunje sesa nje bisede mes shoqesh sic shprehen. Gjithesesi muhabet i vjeter, tani nuk i puq me gje!

Latest Posts

Don't Miss